Twoje IP to: 54.167.95.51
 
Menu »  Świat SoftwareSprzętGame ArenaWebmasteringHacking i BezpieczeństwoZrób To SamTricki z Windows • Porady Komputerowe • SłowniczekKursyZa darmo w sieciDownloadGry On-LineStrefa TatypsychopatyRedakcjaHistoria Strony!Forum!Linki
 

Nowości!!

Na razie niema nowości!! 

Szukaj w naszym katalogu stron www!!


Poinformuj nas o niedziałającej stronie :: Dodaj swoją stronę do tego katalogu!!
Zobacz wszystkie strony!!

   ...:::Komunikatory:::... 
Programy do sieciowych pogawędek.
kliknij na nazwę programu aby go pobrać

Programy do komunikacji w Internecie.

Nazwa:

 Opis Programu:
Gadu-Gadu (Najnowsza wersja) Najpopularniejszy i pierwszy polski komunikator. Umożliwia rozmowy na żywo z innymi użytkownikami w formie tak jakby chata, przesyłanie plików, a także rozmowy głosowe i wysyłanie smsów.
WPKontakt Bardzo dobry komunikator. Tym co go wyróżnia jest między innymi możliwość prowadzenia wideokonferecji. Rozmowy umila ponad 1000 emotikonek.
Tlen 3.91 Kolejny polski komunikator. Może nie tak popularny jak GG, ale według testów czasopisma "Komputer Świat" został okrzyknięty najlepszym komunikatorem. Umożliwia rozmowy głosowe, przesyłanie plików ze wznawianiem zerwanego połączenia, konferencje w większym gronie. Warto ściągnąć gdyż podczas rejestracji dostajemy za darmo konto emailowe o powierzchni 20  MB!!!
ICQ Pro 2003a beta Najlepszy komunikator na świecie. Dotarł chyba na wszystkie kontynenty.

Yahoo Messenger

 
MyJabber Instant Messenger 3.5.16
LAN Chat Enterprise 2.24 Program do czatowania na sieci LAN.
mIRC 6.03 Klijent irc'a (internet realy chat) którego historia jest już długa, taki przodek dzisiejszych kawiarenek chatowych, jednak wciąż popularny.

 

Statystyki!

 

 

Top 10.
 

 

©Copyright Eksakomp.XP.pl    Wszelkie prawa zabronione.