Twoje IP to: 54.167.95.51
 
Menu »  Świat SoftwareSprzętGame ArenaWebmasteringHacking i BezpieczeństwoZrób To SamTricki z Windows • Porady Komputerowe • SłowniczekKursyZa darmo w sieciDownloadGry On-LineStrefa TatypsychopatyRedakcjaHistoria Strony!Forum!Linki
 

Nowości!!

Na razie niema nowości!! 

Szukaj w naszym katalogu stron www!!


Poinformuj nas o niedziałającej stronie :: Dodaj swoją stronę do tego katalogu!!
Zobacz wszystkie strony!!

  ...:::Małe co nieco dla webmastera :):::... 
Znajdziesz tu wiele programów praktycznie do tworzenia wszystkiego co przydatne webmasterowi od zwykłych edytorów html  przez programów do tworzenia animowanych gifów czy textów we flashu (nawet 3d) skończywszy na księdze gości czy nawet całej stronie we flashu.
kliknij na nazwę programu aby go pobrać

Programy przydatne dla twórcy stron internetowych.

Nazwa:

 Opis Programu:
Macromedia Dreamweaver MX Bardzo dobry i rozbudowany edytor html typu WYSIWYG. POLECAM.
FrontPage Express PL Najpopularniejszy a zarazem najprostszy w obsłudze edytor HTML typu WYSIWYG. Dzięki temu programowi nawet dziecko może zrobić dobrą stronę www.
HotDog Professional 7.02 Jeden z najpopularniejszych na świecie profesjonalnych edytorów HTML.
TopStyle Pro 3.1 Chyba najlepszy edytor styli kaskadowych (css), dzięki niemu możesz bardzo szybko np. pokolorować scrolle, stworzyć ramkę ozdabiającą strone, zmienić kursor (np. na stworzony przez ciebie) lub zmienić wygląd  tabeli.

HTML-Optimizer Pro 2.0

Jak sama nazwa wskazuje program służy do zoptymalizowania kodu html przez to strona szybciej się ładuje.
phpMyAdmin 2.5.1 A teraz zabawka z innej pułki (bardziej profesjonalna :P), jest to program napisany w PHP , który służy do administrowania swoją bazą danych.
CoffeeCup Firestarter 6.5 Najlepszy program do animacji flash jaki znam w którym nie trzeba się uczyć samego języka flash.
Flash Hunter 2.1 Pewnie niejeden z was znalazła grę w formacie swf na jakiejś stronie, którą chciał umieścić u siebie. Niestety czasami sprawia to problemy, ten program na pewno zminimalizuje ten kłopot.
HotDog Pro (16-bit) 2.57 Znowu ten gorący pies :). Edytor html.
JavaScript Menu Master 2.3 Jak sama nazwa wskazuje progs służy do tworzenie menu w JavaScript.
CoffeeCup Free HTML 6.1 Edytor stron www.
CoffeeCup StyleSheet Maker 4.0 Edytor styli kaskadowych.
Namo WebEditor 5.5 Znany i dobry edytor HTML, typu WYSIWYG.
FlashBuilder 2.0 Program do tworzenia stron we flashu (chyba jedyny w swoim rodzaju) i całkiem  niezły :), a na dodatek producent daje konto www na stworzoną stronę (niestety z bannerem reklamowym :( ).
Magic Swf2Gif 1.1 Z flasha do gifa :), przydaj się gdy potrzebujesz wstawić banner do jakiegoś servisu, który nie obsługuje bannerów we flashu.
Ulead GIF Animator 5.0 Skoro mówimy o gifach (patrz punkt wirzej) to można go sobie w tym programie zrobić :). Całkiem prosty w obsłudze i końcowe dzieła niewiele zajmują na twardzielu.
FlaX 1.5 No i kolej na flasha! Jest to mały a zarazem przydatny program do całkiem skomplikowanych animacji textu (i tylko textu :) we flashu.
Advanced HTML Optimizer 3.0 Następny Optymizer kodu :)
SWiSH 2.0 Uwaga: Ten program naprawdę warto ściągnąć!!
Stworzysz w nim animacje flash nie tylko textu ale i obrazków :). Możesz stworzyć na prawdę skomplikowaną animację nie czytając z grubych książek do nauki flasha.
Xara 3D 5 Za pomocą tego programu zrobisz text 3d, który możesz animować a następnie exportować np. jako plik gif lub swf.
Ulead Cool 3D Studio 1.0 Mniej więcej to co wyżej (raczej więcej niż mniej), ponieważ tu znajdziesz więcej możliwości do animowania utworzonego textu. Można stworzyć efekt np. Strzelających w text piorunów. Program mimo pozornie sporych możliwości jest stosunkowo łatwy w obsłudze.
Ulead Cool 3D 3.5 To co wyżej (nawet tej samej firmy) tylko czegoś mi tu brakuje :)
Anim-FX 1.6 Dzięki temu programowi stworzymy animowany text we flashu i tak jak inne tego typu programy jest łatwy w obsłudze.
BulletProof HTML 2002 Łatwo się domyśleć :).
Statystyki!

 

 

Top 10.
 

 

©Copyright Eksakomp.XP.pl    Wszelkie prawa zabronione.