Twoje IP to: 54.227.76.180
 
Menu »  Świat SoftwareSprzętGame ArenaWebmasteringHacking i BezpieczeństwoZrób To SamTricki z Windows • Porady Komputerowe • SłowniczekKursyZa darmo w sieciDownloadGry On-LineStrefa TatypsychopatyRedakcjaHistoria Strony!Forum!Linki
<<Powrót do strony głównej portalu
Recenzja: Hard Truck 2
Opis świetnej gry Hard Truck 2, który pozwoli bliżej sie z nią poznać.

Jest to gra polegająca na rozwożeniu towaru między miastami. Niby takie to trywialne po co w ogóle została wprowadzona taka gra na rynek?? Po prostu to nie tylko trzeba przewieść towar (co i tak jest czasami trudne ze względu na liczne mafie i przeszkody) ale trzeba ten towar przewieść jako pierwszy!! Wtedy tylko dostaniesz dużo kasy i licencję na zatrudnienie pracownika. A przecież żeby wygrać to trzeba mieć dobry wóz z forsowanym silnikiem a to kosztuje, dlatego ta gra jest jest najżmudniejsza i powoduje wydzielanie największej ilości potu i adrenaliny na samym początku. Trzeba zebrać kase na lepszą ciężarówkę i trochę zapasu kasy na wykupienie pracownika, potem dowieść towar do celu jako pierwszy wtedy dostaniesz licencję na zatrudnienie pracownika i to właśnie zrobisz!! Musisz na którymś z parkingów znaleźć gościa co właśnie szuka pracy!! (UWAGA!! licencja ma pewien termin ważności :-P więc musisz wykorzystać ją szybko). Gdy już to wszystko uczynisz TO LUZ kasa nabija się podwójnie bo masz pracownika tylko jest pewna sprzeczność jak ty i on weźmiecie ten sam towar to po prostu będzie między wami konkurencja :-) i tak ty na tym stracisz!! Twoja firma dostanie pewien znaczek i każdy twój samochód będzie miał przylepiony ten znak. Głównym celem gry jest zdobycie 50% rynku więc trochę się trzeba pomęczyć i sporą firmę zrobić. W grze można nie tylko jeździć nie tylko ciężarówkami czasami zdarza się spotkać BMW5 do sprzedania lub Jeep, tylko takim wozem nie przewieziesz towaru!!! 
Radzę uważać na miny rozstawione czasami na drodze. Najechanie na taką często powoduje wywrócenie ciężarówki wtedy musisz zadzwonić po pomoc drogową (aby to zrobić naciśnij Esc i z menu które się pojawi po lewej stronie wybierz 911), a oni zedrą z ciebie każdy grosz. Już za samo przyjechanie wyciągają 1000 a jeszcze jeżeli w baku masz mało paliwa to ci doleją, naprawią ci samochód a wszystko za 2  krotnie większą cenę!! Radzę też nie denerwować policji bo to też kosztowne :-) a zwłaszcza gdy jest w pobliżu ciebie helikopter dziury w masce gwarantowane!! Ważne jest żebyś wybierał towar trudny do zniszczenia bo każdy ma swój limit. Kiedy go  przekroczysz będziesz musiał bulić kasę a czasami przydaje się zepchnąć  przeciwnika żeby z nim wygrać!! To tyle powiem o tej grze jest po prostu wyśmienita ma świetną grafikę nawet powiem ponadczasową jak na tamte lata kiedy została wyprodukowana  i dobry podkład muzyczny akurat pasuje do klimatu gry !!


© Mival

 

©Copyright Eksakomp.XP.pl    Wszelkie prawa zabronione.